Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Dj Iljano - Hola
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Hola".
3. Video është e këngës "Hola", por nuk këndohet nga Dj Iljano.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Dj Iljano - Hola  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Këngë e albumit:

"4 August"

Komente

Asnjë Koment

27/11/2017

2017-11-27T18:57:47+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Hola" kënduar nga Dj Iljano.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.Dërgo Tekstin


Rendisim më poshtë tekstet e disa këngëve me të njëjtin titull dhe shpresojmë që përmbajnë tekstin që kërkoni:

Nailek - Hola

Ref.
Segnorita hola nuk e di por dukesh shum nice oh yeah
Deri n'oret e vona po thu qe nuk do me e harru ti ket nat uoooh

Str.1
Shum nice me do balenciaga
Ama tjeter klas kur vishet me taka
Ma ben me shenj kur kthen koken mrapa
Sikur do me bo dicka sa tbie nata
Levizjet shum hot vetem dhe pak
Kur kurcen po dukesh shum nice
Sikur ke ritmin ne gjak mund ta besh ket dit nat ty tpelqen kur muzika esht shum high so just let it go

Bridge
Sapo m'sheh hola i them hi,
I pelqen kur e pys come stai,
Me buzqeshje mthot cdo gje nice,
Vetem se tani po du me u bo pak high

Ref.
Segnorita hola nuk e di prap dukesh shum nice oh ye
Tash sje me sola, po mendoja me mir t'shkojm diku larg uoooh

Str2.
Di 1 vend pak te fsheht anej nga deti
Asnjeri pran vetes pervec njoni tjetrit yeah
Me ze te ulet mthot dicka ne vesh like
Ok, me mir po e maj sekret
Shum nice yeah po duket perendimi ey
I shoqeru edhe me pak tequila
Un e di ty stpelqen ndjenja e pendimit por què a ti te gusta vivir la vida

Bridge 2
Nuk esht se kam ngel pa fjal
Thjesht du tshijoj momentin
Nuk du qe te them si ne perrall
Kur mund tbej te till realitetin
Shum nice cdo gje duket shum nice
Shorty kur leviz yeah is so hot
Stilin shum unik like oh god
Yeah shum nice ti po dukesh shum nice

J Gashi - Hola

E di se mke shkrujt ntelefon last night
E di se tkom merzit e ndoshta je tu kajt
E di se ndoshta tkan fol keq per mu
Ama vec me dit sa tkom mungu
Se sonte jam ketu me tthirr baby
Me ttregu sa shum po tni baby
Se po du me tcu nalt oh yeah
Se sonte jam ketu me tmajt baby baby
Jam ketu me tbo me kesh baby baby
Dhe po love you fight a yeah
Ti vec cele telefonin edhe thujem
Hola hola hola hola baby
Se po du me tni une
Hola hola hola hola baby
Ti vece cele
Hola hola hola hola baby
Vec po du me tni une
Hola hola hola hola baby
2x
And i go Loco
And i go loco
And i go and i go
And i go loco
E sa vet tkan shkrujt ntel
Un e di se vec mu je tu ma cel
Un e di se vec mu je tu ma kthy
Delivery krejt baby se per mu tka ra nkry
Edhe mu per ty edhe mu per ty
Ti po tfolin krejt ama mu je tu mbesu
E ke nxjerr nj foto e ma ke dediku
Gashi you my pretty boy Baby i love u
Oh yeah baby che te passa
Pse po humb kontrollin kur vjen Gashienlacasa
I como te llamas si bonitas
Si Picaso
Ti nuk je shakira po ti je vida mia
Je si mona lisa
Du me tmajt ke shpia

Ti vec cele telefonin edhe thujem
Hola hola hola hola baby
Se po du me tni une
Hola hola hola hola baby
Ti vece cele
Hola hola hola hola baby
Vec po du me tni une
Hola hola hola hola baby

Sant & Marly - Hola

[REF.:]
Pa mua ti je, pa mua ti je
Nuk je me ajo

[Marly:]
Holà ma bon me sy
Kur n’rrug ti m’kalon
Se di a po m’vyn
Nji shenj ty me ta dhon
Nji shenj me ta dhon
Se t’feeli me vone,
ty t’feeli me vone

[Santi:]
Ti mos u maj jo
Give me another try yo
Dashni me t’fal so fly yo
Nuk bon me u largu

[REF.:]
Pa mua ti je, pa mua ti je
Nuk je me ajo

[Lauresha:]
Ajaja
Baby baby jo un nuk kom faj
Mos bo i vshtir ti vetem thuj nji fjal
Ti nuk e din po mu, malli m’ka marr
Une kam menu qe s’te du
Nuk kom mujt me t’harru
Se ti prap m’ke tranu

[Marly:]
Yeah today all ya friends gonna miss my call
Wanna know why you doing so,
Tell no lies to me ya baby doll
(I know you love it)

[REF.:]
Pa mua ti je, pa mua ti je
Nuk je me ajo

[Santi:]
O la ragazza
Po m’shti me menu se tjeter paska
Hajde ti te une se te une nuk ka maska
O la ragazza
Hajde ti te une se te une nuk ka maska

[Lauresha:]
Une kam menu qe s’te du
Nuk kom mujt me t’harru
Se ti prape m’ke tranu

[REF.:]
Pa mua ti je, pa mua ti je
Nuk je me ajo

Më shumë këngë me këtë titull:
Më Shumë Këngë Nga Dj Iljano:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë