Më mbaj mend (për 1 muaj)


Dj Iljano - Holla

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Holla".
3. Video është e këngës "Holla", por nuk këndohet nga Dj Iljano.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Dj Iljano - Holla  (Feat. Freakall & Nick Kamarera)  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Këngë e albumit:

"4 August"

Komente

Asnjë Koment

30/04/2019

2019-04-30T22:09:29+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Holla" kënduar nga Dj Iljano.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Dj Iljano i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin


Rendisim më poshtë tekstet e disa këngëve me të njëjtin titull dhe shpresojmë që përmbajnë tekstin që kërkoni:

Cozman - Holla

Chorus - intro (2x):

HOLLA HAJDE NA BOJNA SHUM GJONA...
ASNJO SUN NA NDAN AAA
HOLLLA , baby HOLLA YA - AA

Verse 1 (Cozman):
Im like Vrummm... vi t'marr kallzom ku je Tunë
du me pas afer gjithmone grun...
Se lo e sem len, e njoh e m'njeh
shume mire..
Im like OOO... jena bashk - u bo 1 koh
krejt mi jep..e ti dho...
S'na mungon as 1 gjo- ooo ...
I'm Coz..ajo m'thirr Cozz
E boj me kesh..ja kallzoj 1 shtos
E kom gjithçka.. me to jom si dost
High jom gjith..puff pass like a boss...

Heeey Shaaawtty... pa ty nuk hec kalendari
Ti pe din kush o i pari
Ki vlere ma shum se ari... Hey shawty...

Chorus (2x):
HOLLA, HAJDE NA BOJNA SHUM GJONA
ASNJO SUN NA NDAN AAA
HOLLLA, baby HOLLA YA - AA

Verse 2 (Tuna):
Sun t'marrin, sun t'kapin tjerat
Sun na largojn..se rrina shum afer
Beb... veq ti din mem qu nalt
Qom qysh din ti ....

Syn, syn, nuk nalmi si koha...
Hajde bonja naj gjo...hala tu prit en dhom
Ja marrmi driten dillit na bejbee... (bejbee)

Vrum vrum... vjen em merr edhe shkojna shum larg
me to nina naaaajs...
Momentet e qastet me to qdo dit... hala ma najs!

TI je i vetmi qe e din çdo sen
JE ai qe e din çdo ven
pos TEJE asnjo s'ma then
TI je njooooo – oo...

Chorus (2x):
HOLLA, HAJDE NA BOJNA SHUM GJONA
ASNJO SUN NA NDAN AAA
HOLLLA, baby HOLLA YA - AA

Bridge:
Heyyyy – yaaa... heyyyy – yaa... heyyy – yaa... (Oo-o)
Heyyyy – yaaa... heyyyy – yaa... heyyy – yaa... (Oo-o)

Chorus – outro (2x):
HOLLA HAJDE NA BOJNA SHUM GJONA
ASNJO SUN NA NDAN AAA
HOLLLA , baby HOLLA YA - AA

Ekrem Gj - Holla

[Verse 1]
Holla, I'm back, Eki boy
un nxo femnat me ata qka je ti n'kit loje
Dmth hajgare, veq hala t'rrxoj me t'njejtin flow
si tyniher e s'nalna derisa te shoh qe emnat krejt i ndrrojne
I got that good shit
(Eki boy) hala i thjesht n'publik
Dostit mo mos m'ngucni
e kom qehren e rone thuse e kom emnin Ruzhdi!
Gjith fresh sikur qershijat e gjyshes
kush jon kta trullana qe s'po dijn me nda barin pre rizlles
Fol drejt edhe nese rrin shtremt si kulla e pizzes
un gjith rri perpara si guma e fiqes!
Serioziteti n'max
niher n'vjet shkruj thuse jom kon ton vjetin kaps!
E thom qysh e shoh, e sheh qysh e thom
badihava prralla tjerve, e din vet qysh jeton
Ai jeton, un jom gjalle
shkeli n'ta tu ngjite nalt thuse jon shkalle!
I mjelli 2 metra ner toke thuse jon fare
nashta mas 2 vjetve qelin
si lule, kallxom qfar mashkulli je ti dosti kur i len
femnat me t'ngreh zhag si kule...
Jom gjith n'veper sikur folje
lype reperin qe e adhuron e kom lon dikun n'shole
Kungji vogel kungjav pak si n'fore
ti e ki femen droljen qe un e kom puntore!
Liriken e kom zanat thuse pune dore
ti rimat e dekta thuse pi shkrune n'vorre!
Un nentoke, helmeten n'kry, si minator
ti e njeke moden e reperave, mos t'hi naton!
Krejt menen n'hava si asi pidha t'rone
kan harru qa osht muzika, se veq filma bojne
Infusa kasap'hane, kerdi na bojme
pidhat i kem qaq t'fort... n'shpine na qojne!
Më Shumë Këngë Nga Dj Iljano:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet