Dj Jony
Dj Jony
Dj Jony
  • Ditëlindja:
  • 22 Dhjetor
  • Shenja e Horoskopit:
  • ♐ Shigjetari
{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}


Dj Jony është këngëtar. Më datë 3 Dhjetor 2018, Dj Jony publikon videoklipin "Noise", në bashkëpunim me Xhesika Polo & Don Enion dhe është kujdesur vetë për muzikën e këngës. Muzika e këngës u punua po ashtu edhe nga Marko Polo, ndërsa teksti u shkrua nga Eagleye (Kiameti) & Xhesika Polo. Videoklipi u prodhua nga FRAME Pro, ndërsa produksioni audio u realizua nga Marko Polo.

Më datë 23 Dhjetor 2019, Dj Jony publikon videoklipin "Sofia", në bashkëpunim me Silvana Rusi & Don Enion. Muzika e këngës u punua nga Dj Jony. Videoklipi u prodhua nga kompania FRAME Pro.

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »Komente 0