A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Dj Jony - Noise  (Feat. Xhesika Polo & Don Enio)


Choose star rating

Rating:  1 / Votes cast:  3

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

03/12/2018

2018-12-03T20:12:27

Featuring

Xhesika Polo

Featuring

Don Enio

Music:

Dj Jony

Lyrics:

Eagleye (Kiameti)

Lyrics:

Xhesika Polo

Video Production:

FRAME Pro

Music & Production:

Marko PoloSorry, this song lyrics is not yet available "Noise" sung by Dj Jony.
Your help will be much appreciated, if you may add the lyrics to "Noise".
The music video from Dj Jony attached to this song, will help you with the lyrics. Thanks for your time.


Add Lyrics


Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019