Official Video

Dj Kollink - Fr Cypher  (Feat. Ago, Limi, Getinjo, SL, Donat & Buta)


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

12/12/2013

2013-12-12T17:24:29

Featuring

Buta

Featuring

Getinjo

Featuring

SLKemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Fr Cypher" kënduar nga Dj Kollink.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Dj Kollink i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin