Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Diellza Kolgeci - Faculeta

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Faculeta".
3. Video është e këngës "Faculeta", por nuk këndohet nga Diellza Kolgeci.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Diellza Kolgeci - Faculeta  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  10

Komente

Asnjë Koment

04/07/2012

2012-07-04T19:20:48+00:00Të dëgjoj mos e harro
Sa e dashur është ajo
Eshtë pjesë e shoqërisë
Dhe e fëmijërisë

Të dëgjoj mos e harro
E rrezikshme s'është ajo
S'më besohet mua loja
Fati yt është kjo

aaa....aa...a...a

Faculeta,faculeta
Do ti duhet faculeta
Shoqes,po e gjeta
Se jam vet e treta

Faculeta,faculeta
Do ti duhet faculeta
Po provoj e kuqe
Njollë nga buzët e kuqe

Sa e rondë do t'jetë loja
Dora jote n'krah të saj
Më nuk ka çka do......

Faculeta,faculeta
Do ti duhet faculeta
Po pranë teje tjetra
E gjurmët ja gjeta

.....
(x2)


Ky tekst u dërgua nga  Annonim
Më Shumë Këngë Nga Diellza Kolgeci:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet