Audio

Diellza Kolgeci & Arsim Bunjaku - Ku Mbeten Enderrat


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

01/06/2002

2002-06-01T00:00:00

Më Shumë Nga

Arsim Bunjaku

Pjesëmarrëse në

PoliFest 2002
Mundohem te Flase ngadale
Por si duket te kota jane keto fjale
Mundohem te perqafoj
per here te pare ne syte e tu ndryshoj
athua je ti ajo qe ishe
qe dikur me shpesh me vije
dhe me thoje te dua
athua je ti ajo qe ishe
qe dikur me shpesh me vije dhe me thoje
Te dua

djellza: ndoshta veshtire me kupton
une jam ajo qe kam qene gjthmone
pse po dyshon nuk mund ta di, si nuk beson ne kete dashuri
ku mbeten endrrat qe i kerkuam dhe gezimin qe e shijuam a mos valle paske ndryshuar
ku mbeten endrrat qe i kerkuam dhe gezimin qe e shijuam a mos valle paske ndryshuar

ref: jane ca qaste qe nuk mund ti harroj kurre
falmi buzet mbaje shpresen qe te jemi si dikur
jane ca qaste qe nuk mund ti harroj kurre,
falmi buzet mbaje shpresen qe te jemi si dikur

mundohem te flase ngadale por si duket te kota jane k'to fjale
mundohem te perqafoj per here te pare ne syte e tu ndryshoj
athua je ti ajo qe ishe
qe dikur me shpesh me vije
dhe me thoje te dua

djellza: ndoshta veshtire me kupton
une jam ajo qe kam qene gjthmone
pse po dyshon nuk mund ta di, si nuk beson ne kete dashuri
ku mbeten endrrat qe i kerkuam dhe gezimin qe e shijuam a mos valle paske ndryshuar
ku mbeten endrrat qe i kerkuam dhe gezimin qe e shijuam a mos valle paske ndryshuar


Ky tekst u dërgua nga Nirvana
Më Shumë Këngë Nga Diellza Kolgeci: