Më mbaj mend (për 1 muaj)

Djemte E Mallakastres - Dollia E Jugut  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  10

Komente

Asnjë Koment

01/06/2013

2013-06-01T06:03:44+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Dollia E Jugut" kënduar nga Djemte E Mallakastres.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Djemte E Mallakastres i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Djemte E Mallakastres:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet