A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Djemte E Vjoses

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  14
BIOGRAFIA: Djemte E Vjoses është një grup artistësh i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore e Shqipërisë së jugut. Më datë 17 Janar 2009, Djemte E Vjoses publikojnë videoklipin "Kolazh Jugu". Më datë 19 Mars 2012, Djemte E Vjoses publikojnë videoklipin "Jam Nje Djal Nga Laberja". Më datë 19 Mars 2012, Djemte E Vjoses publikojnë videoklipin "Dy Bejka". Më datë 27 Mars 2012, Djemte E Vjoses publikojnë videoklipin "Belice E Bardhe". Më datë 27 Mars 2012, Djemte E Vjoses publikojnë videoklipin "Dola Qe Kur Doli Ylli". Më datë 27 Mars 2012, Djemte E...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Anëtar i grupit

Alket Zaimi

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Djemte E Mallakastres

Kenga Lapardhiote

Grupi Opari

Bilbilat E Vrionit

Ere E Tepelenes

Infinit Records

Grupi Mjellma

Ligji Rruges

Kadenca Dhe Naseri

Tempulli G


Tags: Djemte E Vjoses, Djemt E Vjoses

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019