Më mbaj mend (për 1 muaj)

Djemte E Vjoses

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  18
BIOGRAFIA: Djemte E Vjoses është një grup artistësh i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore e Shqipërisë së jugut. Më datë 17 Janar 2009, Djemte E Vjoses publikojnë videoklipin "Kolazh Jugu". Më datë 19 Mars 2012, Djemte E Vjoses publikojnë videoklipin "Jam Nje Djal Nga Laberja". Më datë 19 Mars 2012, Djemte E Vjoses publikojnë videoklipin "Dy Bejka". Më datë 27 Mars 2012, Djemte E Vjoses publikojnë videoklipin "Belice E Bardhe". Më datë 27 Mars 2012, Djemte E Vjoses publikojnë videoklipin "Dola Qe Kur Doli Ylli". Më datë 27 Mars 2012, Djemte E...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Anëtar i grupit

Alket Zaimi

Komente

2 🔥    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Kenga Lapardhiote

Bilbilat E Vrionit

Grupi Opari

Djemte E Mallakastres

Ere E Tepelenes

Miqesia E Gramshit

Grupi Tepelenes

Ligji Rruges

E'7

Kadenca Dhe Naseri

Tags: Djemte E Vjoses, Djemt E Vjoses


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet