Më mbaj mend (për 1 muaj)

Djemte E Vjoses - Une S'e Thashe E Ti S'e The Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4

(2)
zot ne fshat qo mat ne fjale
jalele jabobo

jabobo jalele
une se thashe ti se the 3

(2)
do ti ar si ti gomare
jalele jabobo

jabobo jalele
une se thashe ti se the 3

(2)
po persesh siti vale
jalele jabobo

jabobo jalele
une se thashe ti se the 3

(2)
ber te kuqe per te bardhe
jalele jabobo

jabobo jalele
une se thashe ti se the 3

(2)
fun marrose moje dardhe
jalele jabobo

jabobo jalele
une se thashe ti se the 3


Djemte E Vjoses - Une S'e Thashe E Ti S'e The
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Une S'e Thashe E Ti S'e The".
3. Video është e këngës "Une S'e Thashe E Ti S'e The", por nuk këndohet nga Djemte E Vjoses.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Djemte E Vjoses:


Komente 0