Official Video

Djemte E Vjoses - Vjen Nje Vajze E Bukur  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

01/04/2012

2012-04-01T01:59:32


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Vjen Nje Vajze E Bukur" kënduar nga Djemte E Vjoses.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Djemte E Vjoses i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Djemte E Vjoses:

Më Shumë...