Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË

Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.

Kërko Video

Dm (Dostat E Mahalles) - N'club  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

10/09/2011

2011-09-10T04:23:33+00:00sonte me pi po vina
kret nclub mrena i shtina
qikat na dojn e dina
se sene tforta bina

Rep-kur na wina e bajm hat
na ke nclub neve nonstop
ke me dosta per gjdo nat
mu ke ba zemer merak
a po wjen a po vi uun
ti menon me nxan po smun
largohu sonte o qun
se me mu ke me pas punn

reff-sonte me pi po wina
kret nclub mrena i shtina
qikat na dojn e dina
se sene tforta bina
me neve kallet seni
se dostat jon te veni
loqk emrin sta permeni
nashta ma von t'vjen renii

rep-pak jam pi wet pe kuptoj
se ka eci mir spo shkoj
po ska lidhje du me pi
hajt se dostat em qojn nshpi
qajo qika po ma han
ju afrova du me i than
hajde loqko ktu te na
pse po rrin vet si gjyna

reff-sonte me pi po wina
kret nclub mrena i shtina
qikat na dojn e dina
se sene tforta bina
me neve kallet seni
se dostat jon te veni
loqk emrin sta permeni
nashta ma von t'vjen renii

rep-edhe un sot kom hy n'tripa
u mush veni plot me qika
jo edita jo se dita
je me mu dej sa twjen dita
hajde kallim inat-g
flaken sonte me ja qit
e ktu dostat jan tuj knu
kret durt nalt kush jan me muuuu

reff-sonte me pi po wina
kret nclub mrena i shtina
qikat na dojn e dina
se sene tforta bina
me neve kallet seni
se dostat jon te veni
loqk emrin sta permeni
nashta ma von t'vjen renii


Ky tekst u dërgua nga  DM001
Më Shumë Këngë Nga Dm (Dostat E Mahalles):


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet