A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Doksi
Choose star rating

Rating:  3.5 / Votes cast:  4
Music genres: Hip-Hop

Doksi is a singer. Më datë 23 Dhjetor 2016, Doksi publikon videoklipin "Edhe Njo". Muzika është punuar nga DorantBeats, gjersa tekstin e ka shkruar vet artisti. Videoklipi është mjaft interesant, gjersa edhe Doksi ka mahnitur publikun që me paraqitjen e tij të parë plot stil dhe hijeshi.

Më datë 30 Mars 2017, Doksi publikon videoklipin "Get Up".

Më datë 16 Tetor 2017, GRMV publikon videoklipin "Trap Trap", në bashkëpunim me Doksi.

Më datë 7 Shtator 2018, 9TY1 & Doksi publikojnë videoklipin "Rockstar". Kënga është punuar në muzikë dhe tekst nga vetë artistët.

Më datë 12 Qershor 2019, Doksi publikon videoklipin "Inati". Teksti i këngës u shkrua nga Doksi. Produksioni audio u realizua nga Dj Tr3ndy.

» Edit Bio »

» Song Lyrics »

Instagram

Account

Facebook

Profile

Add New

Official Profiles
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019