A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Doksi - Edhe Njo


Not Yet Rated


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

23/12/2016

2016-12-23T18:00:05


It's a long time that we try finding the lyrics to "Edhe Njo" sung by Doksi.
Your effort will be much appreciated in case you think you can help everybody looking for the lyrics.
The music video from Doksi attached to this song, will help you with the lyrics. Thanks for your time.


Add Lyrics


Here are some songs with the same title and we wish that at least one of these contains the lyrics you are looking for:

Dafina Zeqiri - Edhe Njo

CHOU!
Edhe njo,edhe njo,edhe njo
Numrin nuk e majm as nuk e nalim
E di qe munoni...Mu dallu najnjoni...
Until you see me rockin dutty winin

Edhe njo,edhe njo,edhe njo
Mm numrin nuk e majm as nuk e nalim!
E tash pe dini mo,krejt fillon me njo... e tani
Edhe njo edhe njo o o o

Mka Rrok e pom sillet kapak
Qata une pe silli kadale
Nese afrohesh edhe ti pak...
edhe pak edhe pak pak

Mka rrok e pom sillet kapak
Qata une pe silli kadale
Bone edhe njo tash!
edhe njo edhe njo edhe njo-oh

Edhe njo.edhe njo,edhe njo
numrin nuk e majm as nuk e nalim...
Jo veq kur dalim,kur do qe doni!
E qojm deri n'fund,jo nuk e nalim!!

Edhe njo,edhe njo,edhe njo
Mm numrin nuk e majm as nuk e nalim!
E tash i mir je bo? hajde e pim ka njo! e tani
Edhe njo edhe njo o o o

DUTT'ah wining
Numrin nuk e majm as nuk e nalim
Na DUTT'ah wining

Mka Rrok e pom sillet kapak
Qata une pe silli kadale
Nese afrohesh edhe ti pak...
edhe pak edhe pak pak

Mka rrok e pom sillet kapak
Qata une pe silli kadale
Bone edhe njo tash!
edhe njo edhe njo edhe njo-oh

Mka Rrok e pom sillet kapak
Qata une pe silli kadale
Nese afrohesh edhe ti pak...
edhe pak edhe pak pak

Mka rrok e pom sillet kapak
Qata une pe silli kadale
Bone edhe njo tash!
edhe njo edhe njo edhe njo-oh

DUTT'ah wining
Numrin nuk e majm as nuk e nalim
Na DUTT'ah wining

Edhe njo-edhe
Edhe njo edhe

DUTT'ah wining
Numrin nuk e majm as nuk e nalim
Na DUTT'ah wining

Edhe njo-edhe
Edhe njo-edhe

Winin...
Nalim...
Na DUTT'ah wining

Edhe njo-edhe
Edhe njo-edhe

CHOU!

Mozzik - Edhe Njo

Mozzik:
Syt e kuq si mi ly me hajvar
kur je n'disko mos u bo bal
qoje naj shoot pije naj spllif
bonu manjak n'xine naj dhip
bejb mos um maj distanc
se asnjoni prej neve s'kena me rrnu shum gat
spo menoj ma shum me ty po du veq 1 nat
1 nat me t'pas shum ngat
lej stilat mos um bon sfilat
kapni mindilat se mu kallen kandilat
perdorem si diet ti hjeki killat
ta jepi respektin si n'rrug te vijat
lem ta preki se deka me ta prek
pik mua met veq me dit qa ki nen brek
beb' isha ngul n'ty edhe n'ty kisha met
un jom Romeo per ty Zhuliet

Hold on! Just wait a minute!

Enca Refreni X2:
Boy un kom pi edhe mir ty nuk po tsho
Un sjom n'gjendje t'mir po e pim edhe ka njo
Prit mos fol kurgjo se krejt vet ti dho qa
Qa don me bo kur un iki e ty t'lo

Mozzik 2:
N'Club i'm illest ,tu ja gju seciles
Ha im a playBoy
Ajo po m'thot kom frajer boy
Kshtu qe ty skom qa t'interesoj
More Eja ti Eja t'kom pa te santea
Kush t'qon ty pije lirisht ti ktheja
Ta qoj sms-in takomi te Wc-ja
Kyqu n'rreth tem,mos rri me gay-ja
Shum fresh me jakne t'likures
Ajo po m'vet mos ki mramje t'matures
Syn mos ki lind n'LAZARAT
E paske dhuntine ti me m'qu mu shum nalt
Un jom ZIKI shum beauty ti
A m'lejon me tu bo security
Nuk e din ti sa une ty t'ruj
Per ty kisha nejt 1 ore pa fryme n'uj

Enca:
Kqyrja syt e kuq,si fustani jemi
Dalim dikun tjeter,se shum i ngusht o veni
Le t'pina te dy ,se per me pi kena dal
Le t'pina te dy,se per me pi kena dal
Kqyre qysh pom kqyrin mu,si prej planeti tjeter
Bojna veq chillin kurgjo hiq tjeter
ENCA E MOZZIKI,PARE SI SHEIKI
ENCA E MOZZIKI,PARE SI SHEIKI

Refreni X2:
Boy un kom pi edhe mir ty nuk po t'sho
Un sjom ngjendje tmir po e pim edhe ka njo
Prit mos fol kurgjo se krejt vet ti dho qa
qa don me bo kur un iki e ty t'lo

F-Kay - Edhe Njo

Ref

One more drink One more One more One more drink One more drink
One more drink baby got me tipsy we be going crazy
One more One more One more drink
One more drink baby got me tipsy we be going crazy
give me Edhe njo wee please Edhe njo baby Edhe njo du mu ba krejt
fiuuuu fiuuuu...

F-kay

Du mu ba tull du mu ba dru du mu ba qull
krejt mu tranu Du me pi jack cola se jom
shume High Roller superstar baby festoj
si Rocken Roller Kur msheh ne club jom shume
clap krejt e din se kush oshte dhe fly gay
jom i vesht jom i vesht sa 1 milion box
V.I.P Style qefin on dhe Rox qoni
durt nalt qoni gotat nalt Lady's thoben
poshte nalt poshte nalt ni jet te cmendur
e kom jetoj si boss nese nuk beson vete
BLERON aj thobenn ta soss...

Ref(2x)

One more drink baby got me tipsy we be going crazy
give me Edhe njo please Edhe njo baby Edhe njo du mu ba krejt
fiuuuu fiuuuu...

F-kay

Du Du Du Du me pi une gjith sa ki me qit
Jo veq 1 po 2 a 3 krejt naten me thy me ty
du mu ba Tok me ja qi nanen
t'Merkuren t'ejten premten shtunen dillen edhe
t'hanen du me qu tekilla 10tqe ka te eci me bo
8tqe fol qka dush sma kapirat vetum neser qka
ume veshe kom baravodka kom edhe wisky
bakaritekilla FreeStyle mu bo tipsy jom ka
nihna nice jom ka nihna High dheze edhe njo
Puff Puff don be shiny une nuk jom alkoholist
as nuk jom drogirash du me kan gjith qishtu
me kan way sexy

Ref(2x)

One more drink baby got me tipsy we be going crazy
give me Edhe njo wee please Edhe njo baby Edhe njo du mu ba krejt
fiuuuu fiuuuu...

F-kay

njoooho qoje edhe njo njoho me pi veq edhe njo oo
edhe njo oo edhe njo oo baby bring the ice se u ba shume
high joooohh qoje edhe njo njoho me pi veq edhe njo
qoni gotat nalt edhe ka ni caj baby bring the ice se u ba shum
high

Ref(2x)
One more drink baby game me tipsy we be going crazy
give me Edhe njo please Edhe njo baby Edhe njo du mu ba krejt
fiuuuu fiuuuu...
yow yow bax give me one more drinkkk Bitch....Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019