Audio

Doksi - Me Trendafila  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

22/05/2018

2018-05-22T14:05:55

Muzika:

Dj Tr3ndy

Teksti:

DoksiKemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Me Trendafila" kënduar nga Doksi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Doksi i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Doksi: