Më mbaj mend (për 1 muaj)

Domeniko - Gjithcka Mbaroj Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

Lamtumir
Sot e Jona Mbaroj
T'Gjitha Premtimet
Te Lutem Harroj
Se Perpara Me Ty
Nuk Mundem Te Shkoj
Bere Shum Gabime
Une Kto Si Meritoj
Sa Shum m'Lendove
M'Rrejte Qe m'Dashurove
Knej Folshe Me Tjetrin
Te Vjetrin e Harrove
Une Tash Vazhoj Per Para
Me Lotin Ne Sy
Mos Um Thuj M'Fal
Se Nuk Ka Mo Vler Per Ty
REF
SE
Gjithqka Mbaroj E Jona Ktu Perfundoj
Lamtumir Une Per Ty Me s'Ekzistoj
Do Mbetesh n'Zemren Tem
Deri Sa t'Jem Gjall
I Vetmi Sen Qe Mdhem
Osht Premtimi Jon i Par
Harroj Te Gjitha Fshi Dhe Fotografit
T'Kalumen Ton Mos e Kujto Asnje Dit
Syt e Tu Plot Drit
Me Perveluan n'Shpirt
Kam Mbet i Vetmuar
Me Zemer Te Coptua..
Qdo Nat Per Ty Qaj
Ne Zemer Te Mbaj
Syt Me Jan Verbuar
Vetmia m'Ka Pushtuar
Let Ndriqon Hena
Se Ne Errsir Jom Ka Jetoj
Per Ty Gjithqka Bona
E Sot Kurgjo s'Meritoj
Athu Kush Na Largoj
Dashnin Ton e Mallkoj
Pa Ty s'Mundem Te Jetoj
Po Prap Skom Qa Boj
Edhe Nje Yll Nga Qielli
U Shua Pergjithmon
Dashnis Ton Vetem Fat i Uron


Ky tekst u dërgua nga  fb30037


Nuk kemi video për këtë këngë.


Domeniko
Publikimi: 17/07/2015


Domeniko - Gjithcka Mbaroj
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Gjithcka Mbaroj".
3. Video është e këngës "Gjithcka Mbaroj", por nuk këndohet nga Domeniko.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Domeniko:


Komente 0