Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Don E-C

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  8
 • Emri i Vërtetë:
 • Eri Curri
 • Vendlindja:
 • Shkoder 
 • Mosha:
 • 21 Vjeç
 • Shenja e Horoskopit:
 • Akrepi ♏
BIOGRAFIA: Don E-C është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Emri vertet Eri Curri. Klasa 7, Turgut Ozal. Kenga e Pare quhet Don E-C N'Club (GRAND RECORDS)....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

2 🔥🔥

Shto profile

zyrtare  Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

  Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Bleks

Don Pine

DiabloMC

Lani (Street Thugs)

Gyçe

Scandali

Lilnigga

Mc Kristi

Princi Rebel (Ani)

Noka

Tags: Don E-C, Eri Curri


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet