Më mbaj mend (për 1 muaj)

Don Enio - Banane (Feat. G-mcd)  Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Anane banane,
goce shijoje..po deshe kafshoje,
mos luaj me mua, mos mba inatin, ti me thuaj te dua....2x

Andale andale, dolce ALBANIA...
kome si kome sa...uhh la la..

Cokollata bum, bum bum basti
Kel pasion, ana reggaton,

Xhamajkana hajde ti ke nana,
Ylli sana ini do banana.... 2x

Ana ne banane
ana ne banane 2x

goce shijoje..po deshe kafshoje,
mos luaj me mua, mos mba inatin, ti me thuaj te dua....2x


Ky tekst u dërgua nga Anna BellaDon Enio
Publikimi: 10/05/2009
Festivali: Top Fest 6


Don Enio - Banane
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Banane".
3. Video është e këngës "Banane", por nuk këndohet nga Don Enio.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Don Enio:


Komente 0