Live Video

Don Enio - Hot Line  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  6

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

17/09/2012

2012-09-17T07:12:28

Pjesëmarrëse në

Kënga Magjike 2012Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Hot Line" kënduar nga Don Enio.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Don Enio i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Don Enio: