Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Don Omar - Dale, Don, Mas Duro

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Dale, Don, Mas Duro".
3. Video është e këngës "Dale, Don, Mas Duro", por nuk këndohet nga Don Omar.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Don Omar - Dale, Don, Mas Duro  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

01/01/2007

2006-12-31T23:00:00+00:00(Dale, dale Omar mas duro!)
(Se esta pasando en Cata��scuro!)
Looney!
Eliel!
Sigue matandolos!

Entonces dale, dale Omar, m᳠duro
Dejalas a to'as pegas de un muro
Se estan pasando en Cata��scuro
Si su novio es un mulo...
(Sin cojones me tiene!)
Entonces dale, dale Omar, m᳠duro
Dejalas a to'as pegas de un muro
Se estan pasando en Cata��scuro
Si su novio es un mulo...
(Sin cojones me tiene!)

Mami, tengo mangᠴu nebula
Tu novio es pura fabula
Y si anda con sus cangris
Que se tire que hay rebula
Que no se ponga histerico
Que yo soy tu lunatico
Y como se ponga comico
Sacamos el automatico
Dile que no fantasmeo
Que me gusta el tiroteo
Loco con los rebuleo
Que les tiro y les campeo
Dile que no se resbale
Que llego el negro del dale
Que ando con los anormales
Que cargamos con metales

Entonces, mami, tu quieres mas duro
(Dale, Don, dale, Don, mas duro!)
Tu quieres, mami que te pegue al muro
(Dale, Don, dale, Don, mas duro!)
Si se activa el novio que es un mulo
(Tu sabes, Don, que le damos duro!) [Boster!]
Y si se activan los gatos suyos
(Si yo los pill��s voy a dar duro!)

Entonces dale, dale Omar, m᳠duro
Dejalas a to'as pegas de un muro
Se estan pasando en Cata��scuro
Si su novio es un mulo...
(Sin cojones me tiene!)
Entonces dale, dale Omar, m᳠duro
Dejalas a to'as pegas de un muro
Se estan pasando en Cata��scuro
Si su novio es un mulo...
(Sin cojones me tiene!)

(Dale, dale Omar mas duro!)
(Se esta pasando en Cata��scuro!)
(Looney!)
(Eliel!)
(Sigue matandolos!)
(Dale, dale Omar mas duro!)
(Se esta pasando en Cata��scuro!)
(Sin cojones me tiene!)
(Dale, duro, dale, dale, Omar!)
(Se esta pasando en Cata��scuro!)
(Dale, duro, dale, dale!)
(Sin cojones me tiene!)
(Vamo'a matarnos...)
(Vamo'a matarnos...)
(Eliel!)
(Vamo'a matarnos...)
(Dale, duro, dale, dale, Omar!)
(Se esta pasando en Cata��scuro!)
(Dale, duro, dale, dale!)
(Sin cojones me tiene!)
(Dale, duro, dale, duro, duro!)

Entonces dale, dale Omar, m᳠duro
Dejalas a to'as pegas de un muro
Se estan pasando en Cata��scuro
Si su novio es un mulo...
(Sin cojones me tiene!)
Entonces dale, dale Omar, m᳠duro
Dejalas a to'as pegas de un muro
Se estan pasando en Cata��scuro
Si su novio es un mulo...
(Sin cojones me tiene!)


Më Shumë Këngë Nga Don Omar:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet