Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Don Omar - Salvaje

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Salvaje".
3. Video është e këngës "Salvaje", por nuk këndohet nga Don Omar.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Don Omar - Salvaje  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

01/01/2007

2006-12-31T23:00:00+00:00(x2)
La llaman salvaje,
Pues cuando baila se aprieta,
Se toca, se sube el traje.
Tiene a los hombres volviendose locos,
Siguiendo un celaje.
[He, He]

Y baila como diosa,
Como si no la vieran.
Se suelta el pelo,
Hacerle un embrujo,
Esta noche quisiera.
Que fuera yo la presa,
Que su boca mordiera.

Y va rozando suave,
Como hechizando a la luna.
Ella te hace un embrujo,
Que te lleva a las alturas.
Ella es la gata que te ataca,
En la noche oscura.
Sustancia pura, mi calentura.

(x2)
Salvaje,
Te llaman salvaje...

Ella ansiosa se toca,
El infierno esta en su boca.
Es trapecista de esa nota que te afoca,
Tu oscuridad, tu piel sin suelo, tu roca.

Si te toca, te aloca.
Y juega contigo,
Como si vida no estuviera,
Con solo un beso,
En sus brazos te murieras.
Ella es tu gata, blanca,
Tu roca fiera.
Se aprieta, no juega.

Se reporta para los Anormales
El bandolero
El mas Salvaje
Don
Nelly
Absolutamente el arma secreta
Bambino
Para rolear con nosotros tienen que llegar aca arriba,
Dile que los Esperamos.
Lunney Tuns
Los anormales
Mas bandolero que yo no hay ninguno,
Mas salvaje que yo no hay ninguno.
[Salvaje... Me llaman Salvaje...]


Më Shumë Këngë Nga Don Omar:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet