Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Don Omar - El Senor De La Noche

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "El Senor De La Noche".
3. Video është e këngës "El Senor De La Noche", por nuk këndohet nga Don Omar.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Don Omar - El Senor De La Noche  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

01/01/2007

2006-12-31T23:00:00+00:00Don
Don
Millenium

Bailando sola esta... (Bailando sola esta)
No sabe a que se va enfrentar la pobre... (La pobre)
Ese lucho que esta mortal...(Ahhh)
Que jamas podra olvidarme, a mi

El senor de la noche
Soy mitad hombre mitad animal
El senor de la noche
Mejor escapo que va matar
El senor de la noche
Con tu corazon no deberias jugar

A mi
A mi

Que te hare subir al cielo
Bajar y besar el mismo infierno
Yo que sere tu dolor eterno
Tu estas caliente yo tan invierno
Tu que fuiste presa tan facil lloras
Si tu estas libre ahora vivo yo en tus horas
Ahi algo en ti de mi que te azora
Que tus suenos controla y te descontrola

El senor de la noche
Soy mitad hombre mitad animal
El senor de la noche
Mejor escapo que va matar
El senor de la noche
Con tu corazon no deberias jugar

A mi
A mi

Sono bailar conmigo en un pegaso
Y tiene el corazon hecho pedasos
Su sentencia la firmo un abrazo
Y el veneno de mis besos fue su fracaso
Hoy camina moribunda herida
En este callejon sin salida
Sin rumbo toda perdida
Deseando perder la vida

El senor de la noche
Soy mitad hombre mitad animal
El senor de la noche
Mejor escapo que va matar
El senor de la noche
Con tu corazon no deberias jugar

A mi
A mi

Millenium

Bailando sola esta... (Bailando sola esta)
No sabe a que se va enfrentar la pobre... (La pobre)
Ese lucho que esta mortal...(Ahhh)
Que jamas podra olvidarme...a mi

El senor de la noche
El senor de la noche
El senor de la noche
El senor de la noche
El senor de la noche.....


Më Shumë Këngë Nga Don Omar:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet