Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Don Omar - Jangueo

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Jangueo".
3. Video është e këngës "Jangueo", por nuk këndohet nga Don Omar.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Don Omar - Jangueo  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

01/01/2007

2006-12-31T23:00:00+00:00Veo fusion
Don!!!
Dany for alex
El planetario
Esto es King of Kings
KING OF KINGS!!!
El rey
Fusion, fusion, fusion
Welcome
For nellys!!
Otro viaje

Mami justo desde ahora comenzo tu jangueo
Sueltate el pelo
Vamos sin miedo
Disimula detras de las gafas ese arrebato negro
Otro show pal __, q e'to es afuego
Justo desde ahora comenzo tu jangueo
Sueltate el pelo, vamos sin miedo
Disimula detras de las gafas ese arrebato negro
Otro show pal __, q e'to es afuego

Mami no te ponga changa
Que tu traes tu tanga
Que te va a poner pa enseñarnos las nalgas
Tranga, que me sandia hasta la manga
Y abra otra cerveza q empezo la janga
Pasaron una, dos, tres, cuatro colita
Todas solita
Sudaita, saladita
Doradita como papita
Y el negrito ponsa q ni pinza, quita
Tu sabes chiquita
Que eso incita
A que te toque la piel bronceadita
Pa que se esboque, traje la comitiva
Esa corre en la mia cuando el combo se activa
No me manoten, ni gasten saliva
Ve quien baja por donde tu ibas
Que yo ando con setenta y dos pepas arriba
Buscando vacilon y tu me ves en el dia (iaaa)

Mami justo desde ahora comenzo tu jangueo
Sueltate el pelo
Vamos sin miedo
Disimula detras de las gafas ese arrebato negro
Otro show pal __, q e'to es afuego
Justo desde ahora comenzo tu jangueo
Sueltate el pelo, vamos sin miedo
Disimula detras de las gafas ese arrebato negro
Otro show pal __, q e'to es afuego

Chiquilla puso en la orilla
La tortilla, a dorar en mantequilla
Y esta ola de criminales si la pillan la acribillan
'Tando en barranquilla
Que nos derrite la barquilla
Y nos dobla la quilla con mantequilla [x2]

Mama no te cohibas
Esa nota va pa' 'rriba
Y perreamos la cancion de Ivy Queen la diva
Picheale a tu feo
Auque se forme un peo
Y si se tira a morir, a combo saquenle el de'o
Iaaa esa ta' encendia
Con la luz prendia
Corriendo en la mia
Con un botero severo, por la averi­a
Y eso que no queria
La muy lucia

Mami justo desde ahora comenzo tu jangueo
Sueltate el pelo
Vamos sin miedo
Disimula detras de las gafas ese arrebato negro
Otro show pal __, q e'to es afuego
Justo desde ahora comenzo tu jangueo
Sueltate el pelo, vamos sin miedo
Disimula detras de las gafas ese arrebato negro
Otro show pal __, q e'to es afuego
Mami no te ponga changa
Que tu traes tu tanga
Que te va a poner pa enseñarnos las nalgas
Tranga, que me sandia hasta la manga
Y abra otra cerveza q empezo la janga

Fusion i‚¡!
En definitivo!
Dany for alex
Esto es KING OF KINGS
Ja
Otro viaje
Welcome
DON!!
Ustedes saben que mas viajero que yo ninguno
Bienvenidos a mi fusion quimica
Los quimicos
Dany for Alex
Fusion
Y el capo
DON
Tu sabes!!
Esto es King of KinGs!!


Më Shumë Këngë Nga Don Omar:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet