Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Don Omar - Rockton

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Rockton".
3. Video është e këngës "Rockton", por nuk këndohet nga Don Omar.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Don Omar - Rockton  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

01/01/2007

2006-12-31T23:00:00+00:00feat. Los Rabanes

Aja!
Que fue!
Represent!
(Don!)
Tú sabes!
Los Rabanes!
2004, papa!
Y...
(Don Omar!)
(Don!)

Ella es la hija de Manuela
Cuando baila es candela
Ella sola se pela
Baila con poca tela
Le dicen la abusadora
La aniquiladora
Súper provocadora
Ella bailando azora

A ella le gusta el ton-ton
Rock con reggaton-ton
Los Rabanes con el Don, Don
Esta se formo
(You Know!)
A ella le gusta el ton-ton
Rock con reggaton-ton
Los Rabanes con el Don, Don
Esta se formo
(A ella le gusta el ton-ton!)
(Que fue?)
(Don!)
(Tú sabes!)

Ella me pide, yo le doy
Lo que quiera, jugando a mi manera
No quiero rebanadora, you know
Es la cruel combinación
Los Rabanes con el Don
Suena el praca-praca
De mi psycho cañón
(Cachimba!)

Don, Don, Don...
Échala pa' acá...
Don, Don, Don...
Mándala pa' acá...
Don, Don, Don...
Échala pa' acá...
Que yo...
Que yo...
Que yo...

A ella le gusta violento
Con el ritmo lento
Baila, y rompe el suelo
Sube, y coge vuelo
Le dicen la abusadora
La aniquiladora
A su vez provocadora
Ella bailando azora

A ella le gusta el ton-ton
Rock con reggaton-ton
Los Rabanes con el Don, Don
Esta se formo
(You Know!)
A ella le gusta el ton-ton
Rock con reggaton-ton
Los Rabanes con el Don, Don
Esta se formo

A ella le gusta el ton-ton...
Con un ritmo violento...
Mujeres rompan el suelo...
Bailando cojan vuelo...

A ella le gusta el ton-ton
Rock con reggaton-ton
Los maleantes con el Don, Don
Esta se formo
Esta se formo..
(Los Rabanes!)
(Don!)
(Dicelo, Emilio!)

Los Rabanes, y Don Omar
Poniéndote a perriar
Sacude duro, yal
Puerto Rico, y Panamá
Rabanes, y Don Omar
Poniéndote a perriar
Sacude duro, yal
Puerto Rico, y Panamá

(Tu sabes que si!)
(Don!)
(Ro-po-po-po-po!)
(Rock y Reggaeton!)
(Aguántate los pantalones!)
(Que ahora si que si!)
(Tony! Síguelos matando!)
(Con Ra-ba-ba-ba...)
(Don!)
(Rabanes)


Më Shumë Këngë Nga Don Omar:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet