Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Don Omar - Noche Oscura

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Noche Oscura".
3. Video është e këngës "Noche Oscura", por nuk këndohet nga Don Omar.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Don Omar - Noche Oscura  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

01/01/2007

2006-12-31T23:00:00+00:00(Juan D@)

Hoy la noche es oscura
Como tu mueves la cintura
Me hace llegar a la locura
Y dura dura y me insegura con tu lindura
Hoy la noche es oscura
Como tu mueves la cintura
Me hace llegar a la locura
Y dura dura y me insegura con tu lindura

(Jis)

Oye nena tu cintura me enloquece
y a cada rato quiere que te bese
no te me acercas por el mequetrefe
a ese tipo lo mejor es q se reze
porq mi party quiero que empieze
no quiero q nada esta noche me estrese
y no hagas q en la pista me destreze
este round espero que comienze
soy el mago que cantando te desaparece
le doy a cada uno lo que se merece

(Juan D@)

Hoy la noche es oscura
Como tu mueves la cintura
Me hace llegar a la locura
Y dura dura y me insegura con tu lindura
Hoy la noche es oscura
Como tu mueves la cintura
Me hace llegar a la locura
Y dura dura y me insegura con tu lindura

(Steff)

Somos expertos en este juego de talento
buena musica es lo que fomento
con esto ya tenemos escrito testamento
y estoy seguro que por ti lo siento
tranquilo chico que yo no soy violento
pero si me lo sacas te juro te reviento
esta historia es vivir un cuento
y la fama de camino yo la encuentro
y que en los guiness records seguro de que entro
y Juan Da baby con su flow violento

(Juan D@)

Hoy la noche es oscura
Como tu mueves la cintura
Me hace llegar a la locura
Y dura dura y me insegura con tu lindura
Hoy la noche es oscura
Como tu mueves la cintura
Me hace llegar a la locura
Y dura dura y me insegura con tu lindura

Nacimos para crecer en esto estipuladamante

Jis… y Steff….
y Juan D@ el cúpido de la melodia
la verdadera esencia de este genero
The New Talent
la verdadera esencia de este genero
The New Talent
Salvajemente te amenazamos
Llegamos para quedarnos
The New Threatens


Më Shumë Këngë Nga Don Omar:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet