Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Don Omar - Sudando

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Sudando".
3. Video është e këngës "Sudando", por nuk këndohet nga Don Omar.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Don Omar - Sudando  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

01/01/2007

2006-12-31T23:00:00+00:00Oye mami
el tiempo es sandunguear

sudando,bailando
Sudando mami te qiero ver bailando
nena toda la noche envuelta
seduceme mujer juntos pegados hasta el amanecer
sigue no pares de menear tu cuerpo
sandungueando dale mas lento
tu me enloquece con tu movimiento
en el bari

tu quieres bailar,
en la disco vamo a perrear
esta noche es pa gozar
hoy tu cuerpo pide candela
morena y tu quieres bailar
llego la hora de bellaqear
en la disco vamo a perrear
siento tu cintura tu sutil figura
toda tu ternura me va
a embriagar
a enamorar
a ilucionar
Me gusta cuando estas
sudando mami te qiero ver bailando
nena toda la noche envuelta
seduceme mujer juntos pegados hasta el amanecer
sigue no pares de menear tu cuerpo
sandungueando dale mas lento
tu me enloquece con tu movimiento
en el bari

Ma' yo te qiero ver
sexy tu cuerpo mover
hacerlo hasta el amanecer
tu y yo solo mujer
qe te voy a complacer dale
no puedes detener porqe
hare con ti lo qe le gusta a la girl

bailar
llego la hora de bellaqear
en la disco vamo a perrear
siento tu cintura tu sutil figura
toda tu ternura me va
a embriagar
a enamorar
a ilucionar
Me gusta cuando estas
sudando mami te qiero ver bailando
nena toda la noche envuelta
seduceme mujer juntos pegados hasta el amanecer
sigue no pares de menear tu cuerpo
sandungueando dale mas lento
tu me enloquece con tu movimiento
en el bari(x2)

qe siga el movimiento en el bari
qe siga el movimiento en el bari
qe siga el movimiento
qe siga el movimiento
qe siga el movimiento en el bari


Më Shumë Këngë Nga Don Omar:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet