Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Don Omar - Mala Es

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Mala Es".
3. Video është e këngës "Mala Es", por nuk këndohet nga Don Omar.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Don Omar - Mala Es  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

01/01/2007

2006-12-31T23:00:00+00:00Los ingenieros del pentagono
y yo hago que diablo basta y mata (mata) oohhh
se vira de espalda
y se levanta la falda
mala, mala es

y que yo hago que diablo basta y mata (mata) oohhh
se vira de espalda
y se levanta la falda
mala, mala es

niña niña niña blancaa..
te ponen reggaeton y cambia a mulata

niña niña niña niña blancaa..
te ponen reggaeton y cambia a mulata

tu eres bien mala , bien mala
se te nota en la cara
tu eres bien mala
y cmo el diablo mala ati se te nota en la cara

yo soy el que te motivo la falda
mirandote bien con esa falda blanca
tu estas dura sin duda y que nalga
mai tu me mata
esta noche yo te cambio de blanca a mulata ma

y yo ago que diablo basta y mata (mata) oohhh
se vira de espalda
y se levanta la falda
mala, mala es

y yo ago que diablo basta y mata (mata) oohhh
se vira de espalda
y se levanta la falda
mala, mala es

besame una vez, mira a vel sexy
vamonos los dos a guayar baby
tranquila muñeka no seas mala
a mi no se me exala, nahh
si tu te tiras te palto
repalto, ponte por detras mama
yo si que te voy a acer canto, exacto
aqui no ay break mama
y socio atiendela o se va con la marea
ella atiende a la hora de movel ,se revela
tu le das break y pierdes por tela es candela
vamo a la pelea

niña niña niña blancaa..
te ponen reggaeton y cambia a mulata

niña niña niña niña blancaa..
te ponen reggaeton y cambia a mulata

y yo ago que diablo basta y mata (mata) oohhh
se vira de espalda
y se levanta la falda
mala, mala es

y yo ago que diablo basta y mata (mata) oohhh
se vira de espalda
y se levanta la falda
mala, mala es

se vira de espalda
y se levanta la falda
mala, mala es

se vira de espalda
y se levanta la falda
mala, mala es

ay, jewel
esto es el pentagono
son jowel y randy los mas sueltos
mickey el de las manos bionicas
trebol, update music
nosotros siempre aciendo cosas diferentes papi
nada es lo mismo , nada es lo mismo , no
yo soy tu papa
luney tunes
el pentagono
yo soy el father de la melodia
no no no no noo...


Më Shumë Këngë Nga Don Omar:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet