Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Don Omar - Chequea Como Se Menea

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Chequea Como Se Menea".
3. Video është e këngës "Chequea Como Se Menea", por nuk këndohet nga Don Omar.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Don Omar - Chequea Como Se Menea  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

01/01/2007

2006-12-31T23:00:00+00:00Ella es ese sueño
Que tube despierto
Un recuerdo leve
De esto que siento
Una sacudida
Ami salidas
La sima de un beso en un brinco suicida
Su fuente de energia
Cautiva mis sensores
Pues no hay que la controle
Cuando baila encendia

Tiene dentro esa chispa
Que quema transistores
Vive de una elipsis
Que enciende sus motores

[coro]
Salio a la disco bailar
Una diva virtual

Chequea como se menea

Uuuuuuu

Chequea como se menea

Uuuuuuuuuuuuuuuu!!

Chequea como se menea

Tiene algo de tobote su tactica
Me agoto la bateria, su tecnica
Su modelo vive con cintura plastica
Con lo movimiento de la mujer bionica

She's on fireeeeee!!!

Ta encendia!
Con la sangre high prendia!
Hoy no quiere ver la luz del dia!
No trajo bruju, eta noche anda perdia!
Su sistema seductivo calentandoce!
Mientras que su frecuencia esta sientiendoce!
Su fluido corporal es desportandoce!
Robotica en la pista ta luciendoce!

[coro]
Salio a la disco bailar
Una diva virtual

Chequea como se menea

Uuuuuuuh
Chequea como se menea
Uuuuuuuuuuuuuuuuh!!

Chequea como se menea

Tiene algo de tobote su tactica
Me agoto la bateria, su tecnica
Su modelo vive con cintura plastica
Con lo movimiento de la mujer bionica(2x)

Disel!!

Uuuuuuuuh

Chequea como se menea

Ella es ese sueño
Que tube despierto
Un recuerdo leve
De esto que siento
Una sacudida
Ami salidas
La sima de un beso en un brinco suicida
Su fuente de energia
Cautiva mis sensores
Pues no hay que la controle
Cuando baila encendia

Tiene dentro esa chispa
Que quema transistores
Vive de una elipsis
Que ensiende sus motores

[coro]
Salio a la disco bailar
Una diva virtual

Chequea como se menea
(sencillo)
Uuuuuuuh

Chequea como se menea

Uuuuuuuuuuuuuuuuh!!

Chequea como se menea

D d d do!
Diesel
Sencillo, tamo trabajando por encima de sus expectativas
De eso se trata !
Algunos años luz ante que todos ustedes, siempre voy a vivir ahi.
No mires pa mi galaxia.


Më Shumë Këngë Nga Don Omar:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet