Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Don Omar - Voy A Darte Sin Miedo

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Voy A Darte Sin Miedo".
3. Video është e këngës "Voy A Darte Sin Miedo", por nuk këndohet nga Don Omar.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Don Omar - Voy A Darte Sin Miedo  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

01/01/2007

2006-12-31T23:00:00+00:00Los Bandoleros
Tasmania
Los Bandoleros
Elliot
Clásico(OH)
(Voy a darte mami sin miedo
A presión que tu sientas lo mismo que yo
Soy tu gangster mami el bandolero
So nos vamos esta noche pa mi habitación)
(Voy a darte mami sin miedo
A presión que tu sientas lo mismo que yo
Soy tu gangster mami el bandolero
So nos vamos esta noche pa mi habitación)

Mi chica rebelde no te desesperes
Pegate mas duro pa que yo te oriente
Soy tu gato el bandolero y tu mi baby
Engatúsame que quiero una lady
Mi chica rebelde no te desesperes
Pegate mas duro pa que yo te oriente
Soy tu gato el bandolero y tu mi baby
Engatúsame que quiero una lady
Que tiren la toalla
Ya me lleve la mía
Pa la esquina mas oscura
A tirarla a la vía
Ya que esto es natural
Y que mi mambo fluya
Pues nos vamos de aventura
La hija de pu. ta chumba

(Voy a darte mami sin miedo
A presión que tu sientas lo mismo que yo
Soy tu gangster mami el bandolero
So nos vamos esta noche pa mi habitación)
(Voy a darte mami sin miedo
A presión que tu sientas lo mismo que yo
Soy tu gangster mami el bandolero
So nos vamos esta noche pa mi habitación)

Esto no es trambo mami
Vamos pa largo
En mi habitación
Los dos solitos nos devoramos
Mi bandolera tira´ en mi cama
Quiero verla de entera
Pa sacarle dudas que desea
Solrevuelcatete dale mai entregate
Dame jugo de esa fruta
Tirate y bregate
Tu gato invicto
Clásico te a dicho ma´
(castelina mai y tu de laito)

Mi chica rebelde no te desesperes
Pegate mas duro pa que yo te oriente
Soy tu gato el bandolero y tu mi baby
Engatúsame que quiero una lady
Mi chica rebelde no te desesperes
Pegate mas duro pa que yo te oriente
Soy tu gato el bandolero y tu mi baby
Engatúsame que quiero una lady

(Voy a darte mami sin miedo
A presión que tu sientas lo mismo que yo
Soy tu gangster mami el bandolero
So nos vamos esta noche pa mi habitación)
(Voy a darte mami sin miedo
A presión que tu sientas lo mismo que yo
Soy tu gangster mami el bandolero
So nos vamos esta noche pa mi habitación)


Më Shumë Këngë Nga Don Omar:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet