Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Don Omar - Esta Noche

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Esta Noche".
3. Video është e këngës "Esta Noche", por nuk këndohet nga Don Omar.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Don Omar - Esta Noche  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

01/01/2007

2006-12-31T23:00:00+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Esta Noche" kënduar nga Don Omar.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.


Dërgo Tekstin


Rendisim më poshtë tekstet e disa këngëve me të njëjtin titull dhe shpresojmë që përmbajnë tekstin që kërkoni:

D-Alboz - Esta Noche

{Intro}Sa her qe vij un du me pi du me kalu me ty ket nat po du me pi ma shum se dje me kon me ty kto nat (3X)
{Ref} Esta noche tu y yo quero hacer contigo el amor con ropa, en el oscuro del club vas a perder el control Esta noche tu y yo en el oscuro del club vas a perder el control
oohoohoo
{Verse 1} Hi weezy back t'them ty tu lshu ma check o-one krejt like like way run run stopp, krejt dun me mpa, kce what ? club une baj ma hot, we, boom bo-boom bo-bo-boom shake that bo-bo-boom, believe me i'm so sick edhe kur skam gjo, meso se jam prishur po ta them hello look at my face baby i'm so weezy i dont care baby i'm six-fifty jam me ty je me mu just do-do-do do it ti e din si me sill just do-do-do do it digje flak edhe ball venin coje ~ HOT , pa-pa-ra-pa- pa hey
{Ref} Esta noche tu y yo quero hacer contigo el amor con ropa, en el oscuro del club vas a perder el control, Esta noche tu y yo en el oscuro del club Esta noche tu y yo vas a perder el control oohoohoo
{Verse 2}
Shoku kerce , po shkelqen sikur ylli, ja bere me sy se qaja ju mbyll, shum e vecant je ti ma e mira, krejt just kan inat, jan shum tjira, nese don me ik mos ki frik vec flit, jetoj ne amerik stil unik vec myt,
je yll je , merr edhe ca shoqe, femra shum e nxehte krejt u poqe, trurin ti ma hoqe, leviz si balerin, permasa perfekte manikin. YEP jemi t'gjith sikur dy-shi kta lehin tere diten sikur kelyshi, un si digjoj lart fluturoj , direkt e ndorr stil sa her se ka nevoje, jetoj ne tirane neser ne prishtine, pasneser ne milano e djegim VIP, HOT
{Ref} Esta noche tu y yo, quero hacer contigo el amor con ropa, en el oscuro del club, vas a perder el control,Esta noche tu y yo en el oscuro del club vas a perder el control
{Otro}Sa her qe vij un du me pi du me kalu me ty ket nat po du me pi ma shum se dje me kon me ty kto nat (3X)

Tito El Bambino - Esta Noche

Dale que esta noche yo te invitare a bailar
Pa que tu cuerpo comienze a sudar
Y no me digas que no pues te voy a llevar

Dale que esta noche yo te invitare a bailar
Pa que tu cuerpo comienze a sudar
Y no me digas que no pues te voy a llevar

Oh Oh
El sicario de la lirica soy yo
Si lo bailas tu
Si lo baila el
Entonces lo bailo yo
Que vas pa to'as, suave
Que en la discoteca
Soltera gritenme
Mami como soñando que creen que?
Si ninguno lo va a ir a hacer
Tenen que respetar al que los vio a to's crecer
Queriendo intrometerse
Esto no va a poder ser
Dale duro con esta Luny dejala caer

Eo eo eo
Ve soltandote el pelo y sigue moviendo tu cuerpo
Eo eo eo
Haz lo que quieras conmigo oye no sientas miedo

Eo eo eo
Ve soltandote el pelo y sigue moviendo tu cuerpo
Eo eo eo
Haz lo que quieras conmigo oye no sientas miedo

Esto es pa que
Esto es pa que
Esto es pa que
Esto es pa que suden
Y no duden
Si tu te pegas ahora te llevare hasta las nubes
Quiero oir a las mujeres como rugen
Como rugen
Como rugen
No me interesa aquel que quiera tirarme
Ya los pajaritos murieron por eso
Entiendan
Soñando que creen que?
Si ninguno lo va a ir a hacer
Tienen que respetar al que los vio a to`s crecer
Queriendo intrometerse
Esto no va a poder ser
Dale duro con esta Luny dejala caer

Esta noche tu mami te vas
Si te pegas seras mi presa
Y tendras que entender
Si me buscaste ahora no eche a correr

Esta noche tu mami te vas
Si te pegas seras mi presa
Y tendras que entender
Si me buscaste ahora no eche a correr

Eo eo eo
Ve soltandote el pelo y sigue moviendo tu cuerpo
Eo eo eo
Haz lo que quieras conmigo oye no sientas miedo

Eo eo eo
Ve soltandote el pelo y sigue moviendo tu cuerpo
Eo eo eo
Haz lo que quieras conmigo oye no sientas miedo

Luny tunes!
Alex!
Y el nene de mas flow!
Tainy Tunes!

Y yo Tito El Babino!
Los Benjamins!
Më Shumë Këngë Nga Don Omar:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet