Më mbaj mend (për 1 muaj)


Don Pizhi - Apet

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Apet".
3. Video është e këngës "Apet", por nuk këndohet nga Don Pizhi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Don Pizhi - Apet  (Feat. Dj Blunt)  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Këngë e albumit:

"The Last Don"

Komente

Asnjë Koment

Featuring

Dj Blunt

01/12/2007

2007-11-30T23:00:00+00:00we got don p in house tonight like this you number one dj blunt like this i think is time for you're stand up and dance dance

Don Pizhi:
apet n'refren jom kthy jo mu fry
as per sy sene t'mira veq per ty
apet tash vet sjon krejt sene rep
sat dush sat thush mat mirat n'treg
a ka naj lek per mat mirt o let
e ku shkel kama jem e bon edhe
ma nxeht edhe ma ngusht
dikush e le repin shko hin ne tush
e le grepin gjuje ne fush se spot kapet kush kush o n'kllab(club)
kush o n'club kush ta bon repin bajat
edhe ti e ngon prap seni mbrapsht
pom vjen keq qe e thash nuk u dasht
po e verteta o thash jouu blunt kthehet prap te ngojn qata
kush ta bon repin bajat edhe e
ngon prap na po thu qiky tipi
sa i vrazhd per menimin ton e kom
veq ni nasht
apet n'refren jom back edhe ma i cekt jom sivjet apet n'rap track jom vet jom jom mbret
edhe ma i qart qysh ti e pret
kush o don pizhi qa ka bo aj
pik e kuizi po ti n'rap on the map
on the first llap me havera
se edhe sot jon numer 1
u nis repi knej profesional flow jou jou une e di qe ti je mik per deri sa n'ty sjom alergjik patetik si mem pa lem qe ta njoh bitin me hapa e per ty fakti repi jem o n'hapa qikat neper kllaba(cluba)
e donj qit beat mangupat neper drama e dojn qit beat hajnat tu thy xhama e odjn qet beat veq sa per politikana se ja qes t'zezat ne drit jouu ju qes beat dopsirat
pa e dit senet qe folen vesh
qe o rrezik mu dit senet e verteta haveri i qet ne drit skom qa me prit kan qa me prit apet


Ky tekst u dërgua nga Bossi123   fitas
Më Shumë Këngë Nga Don Pizhi:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet