Dona Mulaj

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  8
BIOGRAFIA: Dona Mulaj është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Më datë 27 Korrik 2019, Dona publikon videoklipin "Veç Ty"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Profili

Facebook

Instagrami

Zyrtar

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »Artistë Të Ngjashëm:

Neshi Cakolli

Irini

Samira

Eliza Markiq

Liza

Dea Strica

Katrin

Irida Pojani

Anela

Pashke


Tags: Dona Mulaj

Krijo Një Kartolinë