Më mbaj mend (për 1 muaj)

Doni - Nuk Te Dua Me .... (Feat. Evi L)  Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


e tash rruges si rrugace po sillesh
per me gjet noj mashkull verdall
shtrydhesh e mbshtillesh
po as nje ska dal
ke ra kaq posht sa kerkush nuk te don
dashurin qe te dhurova une ty
tash as kush spo ta ofron
kontrollin ke humb sa sdon ma me jetu
u tregove krejt budalle
e mu nuk dashte me nigju
fjalt qe te folen per mu ty ste paten pelqy
paten than se nuk te don vec po do me u tall me ty

Ky tekst u dërgua nga Doni


Nuk kemi video për këtë këngë.


Publikimi: 11/09/2010


Më Shumë Këngë Nga Doni:


Komente 0


Doni - Nuk Te Dua Me ....
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Nuk Te Dua Me ....".
3. Video është e këngës "Nuk Te Dua Me ....", por nuk këndohet nga Doni.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.