Më mbaj mend (për 1 muaj)

Donika Gashi - Buzët E Zjarrta Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Mua zoti me ka fal me bo sefa
ti po don mem bo me lot me qa

Ma dha zoti bukurin per dashuri

ti me dhe merzin edhe vetmin

o ckaa cka po ndodh me ty
Ose nuk ke zemer ose sy
ref:une i kam buzet e zjarrta
do ti falja nete te arta
ne syte e mi te tjeret kan lakmi
Tjert per mua kcejne nga gezimi
Jo ketu sesht faj i imi
shpirti im te ti eshte nje gabim
me ty dicka sesht mir ose nuk ke zemer
ose sy.


Ky tekst u dërgua nga donikagashi


Nuk kemi video për këtë këngë.
Donika Gashi - Buzët E Zjarrta
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Buzët E Zjarrta".
3. Video është e këngës "Buzët E Zjarrta", por nuk këndohet nga Donika Gashi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Donika Gashi:


Komente 0