Më mbaj mend (për 1 muaj)

Donika Gashi - Puthjet E Vonuara Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Koha ecën shpejtë,
Pikëllimi mbytet n'lotin tim,
Vetëm dashuri e parë mbahet në mend,
Puthjet tjera treten në harrim.

Nata psherëtinë,
këngë të pakënduara,
Hëna m'i përvëlon,
Buzët e shkrumuara.

Jam e vetmuar sonte,
Në këtë natë të ftohtë,
Nata është shtrigë.
Jam e vetmuar,
Shtrima dorën e më ndihmo!

Ref:
Përkëdheljet përenduan
Me diellin e pranverës
Diku larg në horizont,
Puthjet u vonuan
Për nja dy shekuj,
E shekujt më nuk kanë rëndësi!


Donika Gashi - Puthjet E Vonuara
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Puthjet E Vonuara".
3. Video është e këngës "Puthjet E Vonuara", por nuk këndohet nga Donika Gashi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Donika Gashi:


Komente 0