Më mbaj mend (për 1 muaj)

Donika Gashi - Sonte Flas Për Dashurinë Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Edhe një ditë ngadalë po fiket,
Yjet ndizen një nga një,
Nata shtrinë krahët mbi qytetin tim.
Një zjarr në mua rritet, rritet,
A jam e gjallë - përse s'kam zë,
Çdo çast me ty më mbetet veç si një kujtim.

Unë e ti, të dy tok,
të kam pasë më shumë se shok...

S'di përse më pëlqen nata,
Për rreth saj vallzojnë magjitë,
Një nga to mbeti thellë në mua,
Në vetmi orët janë të gjata,
Natës ia zbuloj fshehtësitë,
Do dal në rrugë të bërtas - unë të dua!

Unë e ti, të dy tok,
të kam pasë më shumë se shok...

Ref:
Sonte flas për dashurinë, dashurinë e shtrenjtë,
Dashuria është e verbër
dhe s'mund t'ia zësh frenjtë.
Sikur një e një bëjnë dy, sa e thjeshtë kjo matematikë,
E tillë është dashuria:
Shumë guxim dhe pakëz frikë...Nuk kemi video për këtë këngë.
Donika Gashi - Sonte Flas Për Dashurinë
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Sonte Flas Për Dashurinë".
3. Video është e këngës "Sonte Flas Për Dashurinë", por nuk këndohet nga Donika Gashi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Donika Gashi:


Komente 0