Më mbaj mend (për 1 muaj)

Donika Gashi - Asgje Mos Me Pyt Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Sonte mbylli syte e me perqafo Asgje mos pyt,
do te pergjigjem jo,
jane keto momente kur me kaplojne brengat e mija deri ne qiell do fluturoja un nga dashuria.
Sonte gati jam do te plas ne vaj un veq ty te kam pran teje te mbaj mos kerko arsye,
pse nuk flas e re e strukur,
vasha e dashuruar don edhe kur te eshte edhe e lumtur

Ref:
Asgje mos me pyt,
Asgje mos me pyt,
eshte gjendje psiqike,
dhe asgje seriozisht,
Vetem mbylli syte,
te lutem mbylli syte,
ne kete nate magjike kur te dua marrezisht.


Ky tekst u dërgua nga Adi

Donika Gashi - Asgje Mos Me Pyt
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Asgje Mos Me Pyt".
3. Video është e këngës "Asgje Mos Me Pyt", por nuk këndohet nga Donika Gashi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Donika Gashi:


Komente 0