Më mbaj mend (për 1 muaj)

Donika Gashi - Besen Ta Kam Dhane Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  7

Ti nuk mendove se kur te qan kjo jete.
se pranove veten tash ke mbet
ti nuk din se qka eshte zemra
Ti nuk din,nuk din asgje per femra
Ti nuk me erdhe,jo sme fole me
per ty dhe lotet jan vetem gje e kot,ti nuk din,se cka eshte zemra,ti nuk din,nuk din asgje per femra
Ref:Besen ta kam dhane,fjalen do ta mbaj,zemren nuk ta fal,per ty me nuk qaj,


Ky tekst u dërgua nga LindiDonika Gashi
Publikimi: 01/12/1998
Muzika: Mentor Gjurgjiali
Orkestrimi: Enis Presheva


Donika Gashi - Besen Ta Kam Dhane
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Besen Ta Kam Dhane".
3. Video është e këngës "Besen Ta Kam Dhane", por nuk këndohet nga Donika Gashi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Donika Gashi:


Komente 0