Më mbaj mend (për 1 muaj)

Donika Gashi - Ose Nuk Ke Zemër, Ose Nuk Ke Sy Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Mua zoti me ka fal me bo sefa
ti po don me bo lot me qa
Ma ka dhan zoti bukurin per dashurin
ti me dhe merzin edhe vetmin
o qka qka po ndodh me ty
ose nuk ke zemer o se nuk ke sy

Ku i kam buzet e zjarta
do t'i falja netet e arta n'sy te mi
te tjeret kane lakemi derdh per mua
si lot gezimi
jo ketu nuk eshte faji i imi
shpirti im tek ti eshte nje gabim me ty
diqka s'eshte mire me ty ose nuk ke zemer ose nuk ke sy


Ky tekst u dërgua nga Agnesa


Nuk kemi video për këtë këngë.
Donika Gashi - Ose Nuk Ke Zemër, Ose Nuk Ke Sy
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ose Nuk Ke Zemër, Ose Nuk Ke Sy".
3. Video është e këngës "Ose Nuk Ke Zemër, Ose Nuk Ke Sy", por nuk këndohet nga Donika Gashi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Donika Gashi:


Komente 0