Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Donika Pecollari

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  13
BIOGRAFIA: Donika Pecollari është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore e Shqipërisë së jugut. Më datë 13 Shkurt 2008, Donika Pecollari & Luljeta Ilia publikojnë videoklipin "Prapa Shtëpis". Më datë 20 Janar 2013, Donika Pecollari & Luljeta Ilia publikojnë videoklipin "Goca E Berberit". Më datë 29 Janar 2013, Donika Pecollari & Luljeta Ilia publikojnë videoklipin "Kenge Dasme". Më datë 27 Nëntor 2013, Donika Pecollari publikon videoklipin "Këta Ujët E Rëzës". Më datë 13 Dhjetor 2013, Donika Pecollari publikon videoklipin "Bandi...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Blerta Agolli

Teuta Dyrmishi

Jolanda Kojlovic

Elejda Dosi

Luljeta Konomi Haxhi

Merushe Xhihani

Griselda Pepa

Evgjeni Çuli

Tefta Kondo

Esmeralda Kaso

Tags: Donika Pecollari, Donika


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet