A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Live Video

Video Link

Donika Selimi - Shkallet E Dituris


Nuk ka akoma asnjë votë


10/10/2012

2012-10-10T08:02:41


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Shkallet E Dituris" kënduar nga Donika Selimi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Donika Selimi i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin


teksteshqip.com © 2007 - 2018