Më mbaj mend (për 1 muaj)

Donjeta Ahmetaj - Me Mu Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Në club tu hy me shoqëri,
Sonte du me kalu mirë,
Du me kalu mirë!
Të gjithë jemi mbledh në podium,
Lësho volumin në maximum.
Në maximum.
Hjade me ne të gjithë duart lart,
Hey Dj mos u ndal, jo mos u ndal!
Kjo melodi na sfidon,
Deri në mëngjes është nata jonë, është natë e jonë.

Me mu hajde sonte me festu,
Tanat të këqijat me I harru,
Me mu mos u ndal,
Luj,luj, luj
Me mu hajde sonte me vallëzu,
Me këtë ritëm pa pushu,
me mu mos u ndal,
luj, luj, luj me mu,me mu, me me mu...

U bo shumë nxehtë cka po pret,
Atmosfera po na thërret,
Po na thërret!
Shumë po më pëlqen si vallëzon,
Energjia na pushton,
Neve na pushton


Donjeta Ahmetaj - Me Mu
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Me Mu".
3. Video është e këngës "Me Mu", por nuk këndohet nga Donjeta Ahmetaj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Donjeta Ahmetaj:


Komente 0