Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Donjeta Krasniqi - Nuk Mundem Me
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Nuk Mundem Me".
3. Video është e këngës "Nuk Mundem Me", por nuk këndohet nga Donjeta Krasniqi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Donjeta Krasniqi - Nuk Mundem Me  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Muzika:

Donjeta Krasniqi

Muzika & Teksti:

Asdren Rrahmani

Komente

Asnjë Koment

10/03/2010

2010-03-10T01:46:51+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Nuk Mundem Me" kënduar nga Donjeta Krasniqi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Donjeta Krasniqi:


Komente mbi këtë këngë