Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Donton

Nuk ka akoma asnjë votë

Donton është një këngëtar.
Nuk është dërguar asnjë biografi nga fansat...


>> Dërgo Biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Shala

Edoo

Fatosi

Tala The King

2m

Skeleton

Ruzhda

Hecktor

Anonymos

Baba Stuhi

Tags: Donton


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet