Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


Tema: Poezi Për Vëllain dhe Motrën

Kam Dy Motra

Kam dy motra vocerrake
aq të vogla picirrake

Janë të prapta, janë të afta
Çdo sherr që e shkaktojnë
Ato prap se prap e mbulojnë

- poezi nga Dorela Elshani


- Poezia u dërgua nga dor3la -

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.3 / Votuan:  3


Më shumë nga Dorela Elshani


Komente mbi këtë krijim


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet