Më mbaj mend (për 1 muaj)

Dorina Vinca - Flasim Sadopak Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Nuk kemi video për këtë këngë.

Kujtimet qe kisha per ty
koha sa vjen e po i sbeh.
Edhe fjalet qe ne tham dikur
largesia jon po fsheh.

U be koh
qe nuk jam me ty
doja tet shoh edhe nje her.
Do kerkoj
rilidhjen me ty
ne kte numer qe tash me ka mbet.

Dhe kur nata te filloj
numrin tend do kerkoj
telefonin pse s'e hap?
Te flasim sadopak
Dhe kur nata te filloj
numrin tend do kerkoj
telefonin pse s'e hap?
Te flasim sadopak

Imazhi yt
sot mua me ndjek
neper rruge e ku do ku un ec
pamjen tende kam ne sy
veshtir se do mundem qe ta heq.

U be koh
qe nuk jam me ty
doja tet shoh edhe nje her.
Do kerkoj
rilidhjen me ty
ne kte numer qe tash me ka mbet

Dhe kur nata te filloj
numrin tend do kerkoj
telefonin pse s'e hap?
Te flasim sadopak
Dhe kur nata te filloj
numrin tend do kerkoj
telefonin pse s'e hap?
Te flasim sadopak

Dhe kur nata te filloj
numrin tend do kerkoj
telefonin pse s'e hap?
Te flasim sadopak
Dhe kur nata te filloj
numrin tend do kerkoj
telefonin pse s'e hap?
Te flasim sadopakPublikimi: 12/02/2011
Video Produksioni: REDonPicturesMë Shumë Këngë Nga Dorina Vinca:


Komente 0


Dorina Vinca - Flasim Sadopak
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Flasim Sadopak".
3. Video është e këngës "Flasim Sadopak", por nuk këndohet nga Dorina Vinca.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.