Më mbaj mend (për 1 muaj)

Dost Mc - Mu M'do  (Feat. Emir)  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Komente

Asnjë Koment

Featuring

Emir

28/04/2012

2012-04-28T17:44:46+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Mu M'do" kënduar nga Dost Mc.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Dost Mc i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Dost Mc:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet