A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Live Video

Video Link

Top 200

Dr. Flori - S'ma Ndjen


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  11

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

17/11/2011

2011-11-17T00:00:00

Participating in

Kënga Magjike 2011


(You're gettin' in the zone...) x

40 15 here godas
edhe 1 here
E si cdo here un
dal si asnjehere
Krijoj trenin e te
tjere me ndjekin pas
Duan tme ndjekin
por i kam dhene
shum gas
Ti kot po lodhesh se
un jam bere rraket
Je satelit rreth
meje,jam planet
Cka boj un sot se
bon per 200 vjet
Jam po i
njejti vazhdoj
te pi prap
vete

Ref
Dhe ti fillon kercen
Per neser nuk ta ndjen
Jam baba ne ket sken
Dhe ti fillon kercen
Per neser nuk ta ndjen
Jam baba ne ket sken
Kudo qe po shperthen

E dua venin e
dua ket qytet
Jam kom
shkruar tona dhe
i kendon dhe vet
Edhe me fol kur
hitet i kam bo
Tani jam
nonstop te ndez
ket atmosfer
Sjam tu bo text po thjesht
jam tu tregu
I drejtperdrejt une si
gjithmon
Me ju
Respekt te gjithe dhe sa me
keni dhene
Dhe kanga e fundit fjalen sa
ka thene

Ref
Dhe ti fillon kercen
Per neser nuk ta ndjen
Jam baba ne ket sken
Dhe ti fillon kercen
Per neser nuk ta ndjen
Jam baba ne ket sken
Kudo qe po shperthen


Lyrics submited by TomorKjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019