Official Video

Top 200

Dr. Flori & Mariza Ikonomi - Së Bashku  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  11

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

02/06/2014

2014-06-02T06:07:23

Më Shumë Nga

Mariza Ikonomi

Muzika:

Briz Musaraj

Muzika:

Dr. Flori
E di, më shmangesh ti,
Sa herë mua më shikon
Unë jam njësoj si ty,
Jam ai që ty të mbron!
Edhe kur të ndaloj
Se një gotë më shumë ke pirë
E bëj vetëm për ty,
Kam detyrë që të jesh mirë!

Njësoj si ty, njësoj si ty, me ty jam
Mendoj për ty, mendoj për ty, mendoj për ty
Dhe mos thoni më se s’ka polici
Se policia jemi unë dhe ti
Jemi unë dhe ti! Jemi unë dhe ti!

Edhe kur të ndëshkoj,
Rregullat kur nuk zbaton
E bëj vetëm për ty,
Sepse ti këtu jeton
Edhe kur diçka nuk shkon
Bën mirë të telefonosh
Që nesër të mos ndodhë
Ajo që nuk dëshiron

Njësoj si ty, njësoj si ty,
Me ty jam, mendoj për ty.
Dhe mos thoni më se s’ka polici
Sepse policia jemi unë dhe ti!
Unë dhe ti! Jemi unë dhe ti!


Më Shumë Këngë Nga Dr. Flori: